Obalový materiál

Mimo jiné nabízíme také široký výběr obalového materiálu. S našimi produkty můžete zabalit prakticky cokoliv spolehlivě, efektivně a rychle.

Fólie v rolích

Fólie v rolích je přizpůsobena například pro balení různých typů samotných produktů nebo k balení palet se zbožím. Při dobrém zabalení chrání vaše věci před vodou a vlhkem. Váha našich rolí se pohybuje okolo 30 kg.

Z naší nabídky fólií v rolích si můžete vybrat:

  • Šíře 1 m
  • Šíře 1,2 m
  • Šíře 1,5 m
  • Provedení polorukáv nebo rukáv
  • Barvy černá a čirá

Fólie stretch

Fólie stretch je přizpůsobena k roztahování. V teplém prostředí lze fólii natáhnout více, doporučená teplota, aby se fólie nedeformovala se pohybuje od 15 do 30 stupňů Celsia. Tyto stretch fólie slouží k balení produktů a jejich ochraně před vodou, vlhkostí, nečistotami, poškrábáním apod.

Z naší nabídky stretch fólií nabízíme:

  • Šíře 10 cm / 23 µm (granát)
  • Šíře 50 cm / 23 µm
  • 240 g, 150 m
  • Barvy černá a čirá

Na poptávku jsme schopni přímo pro vás nacenit a dodat vámi požadované gramáže a rozměry.

Fólie bublinková

Bublinková fólie tlumí nárazy a vibrace, díky váčkům naplněných vzduchem a vaše věci takto dokonale ochrání. Využívá se především k zabalení křehkého zboží jako jsou skleněné a keramické výrobky, nábytkové kusy, elektronika, kosmetika apod.

Bublinkovou fólii prodáváme 1000 mm, návin 100.

Lepenka vlnitá

Vlnité lepenky dodáváme v rolích o různých délkách a šířkách, jsou vhodné například jako výplň do krabic ke zboží nebo jako podložky mezi jednotlivé kusy zboží. Chrání před poškrábáním, znečištěním a nárazy vašich produktů. Je vyrobena z recyklovaného papíru, takže ji můžete dokonale přizpůsobit tvaru předmětu, který chcete zabalit.

Papír gačovaný

Nabízíme také gačovaný papír v rolích různých rozměrů, což je speciální druh obalového papíru, jehož povrh je pokryt vrstvou parafínu, tudíž nepropouští tekutiny. Výhodou je, že patři k universálním způsobům zabalení produktů.

Mirelon

Mirelontaktéž nabízíme v rolích různých délek a šíří. Mirelon je vyroben z odlehčeného pěnového polyetylenu a slouží k zabalení a ochraně materiálů. Chrání před změnami teplot.

Sáčky

Sáčky – papírové, plastové, potravinové, barevné, průhledné, samo uzavíratelné, na led, hygienické a to vše v různých velikostech

Pásky

Antikorozní fólie sáčky a pytle

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider

Kvalitní nářadí od Jiříka

nářadí, stroje a nástroje spojovací materiál a kotevní prvky chemie, brusiva, svařování vrtáky do kovu, betonu a dřeva

Chci vědět více

Možnost zapůjčení dodávky

MB SPRINTER 316 CDI, délka ložné plochy 4,30m, šířka ložné plochy 1,76m, šířka ložné plochy mezi blatníky 1,36m

Chci vědět více

Prodej či pronájem nářadí

kladiva vrtací, bourací a kombinovaná vibrační technika a rozbrusny atd...

Chci vědět více

Social