Svařovací technika

Do naší široké nabídky svařovací techniky a materiálu jsme vybrali kvalitní a spolehlivé produkty od výrobců Kowax, Esab a Lincoln. Níže můžete nahlédnou do naší vybavené nabídky, ze které si vybere každý správný svářeč.

Elektrody

Nabízíme několik druhů elektrod jako jsou například bazické elektrody, které se nejčastěji používají pro obloukové svařování, dále také nejpoužívanější rutilové elektrody vhodné také pro obloukové svařování. Do nabídky jsme také zařadili mimo jiné elektrody určené na nerez, litinu, hliník a wolframové.

Svařovací dráty

Svářecí dráty z naší nabídky vybírejte podle rozměrů (délka a tloušťka) a podle materiálu. Svařovací dráty dodáváme nerezové, což jsou nejspolehlivější dráty v poměru ceny a výkonu, dále také poměděné dráty vhodné pro svařování nelegovaných konstrukčních ocelí nebo nepoměděné dráty pro vysokorychlostní svařování. Můžeme vám také doporučit svařovací dráty vhodné pro svařování metodou TIG, které rovněž nabízíme. V neposlední řadě dodáváme samozřejmě také mosazné svařovací dráty.

Kukly a štíty

Zaručujeme vám, že v našich svařovacích štítech a kuklách se budete cítit komfortně a ochrání vás při práci. Můžete si vybrat ze, samo-stmívacích kukel, plastových štítů a plastových brýlí.

Kabely

V této kategorii kabelů pro svařování vám můžeme nabídnou dva typy kabelů, a to zemnící a svařovací.

Hadice

Hadice dopravují kyslík nebo acetylen pro plamenné svařování nabízíme proto hadice na kyslík nebo na acetylen.

Invertory

Svařovací invertory jsou oblíbené u uživatelů zejména pro jejich perfektní svařovací techniku a jednoduchou práci. Jsou vhodné pro začínající svářeče stejně jako pro profesionály. Sympatické jsou také pro jejich malou velikost. Invertory rozlišujeme především podle konstrukce nebo vlastností, my jsme do své nabídky zahrnuli svařovací trafy.

Příslušenství

Aby vaše práce byla co nejjednodušší a efektivní, dodáváme příslušenství širokého spektra vhodné přímo pro vaše svařování, jedná se o držáky elektrod, do kterých lze upevnit elektroda a vy pomocí tohoto držáku elektrodu můžete bez problémů vést, dále také kvalitní zemnící kleště, redukční ventily, aby se snížil a udržel výchoz tlak během svařování, nabízíme i různé typy hořáků, skla do kukel či svářečská kladívka.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider

Kvalitní nářadí od Jiříka

nářadí, stroje a nástroje spojovací materiál a kotevní prvky chemie, brusiva, svařování vrtáky do kovu, betonu a dřeva

Chci vědět více

Možnost zapůjčení dodávky

MB SPRINTER 316 CDI, délka ložné plochy 4,30m, šířka ložné plochy 1,76m, šířka ložné plochy mezi blatníky 1,36m

Chci vědět více

Prodej či pronájem nářadí

kladiva vrtací, bourací a kombinovaná vibrační technika a rozbrusny atd...

Chci vědět více

Social